Betlejemski Konkurs Fotograficzny

bspKażdego dnia spotykamy dziesiątki ludzi, przechodniów, pasażerów w autobusach, których nie znamy, nic o nich nie wiemy. Jednak tysiące niewidocznych nici nas łączy, nasze drogi się splatają.
Czy zastanawialiście się kiedyś ile radości, wewnętrznego płonienia, szczęścia, wzruszenia, zawstydzonych łez kryje się w człowieku? Ile z tych emocji emanuje a ile pozostaje w ukryciu?
Wystarczy tylko ZAUWAŻYĆ CZŁOWIEKA, spojrzeć na niego, odkryć jego duszę. ZAUWAŻYĆ znaczy nie być obojętnym, okazać szacunek i zainteresowanie. ZAUWAŻYĆ to pomóc w potrzebie, nie dopuścić, by innemu stała się krzywda. ZAUWAŻYĆ to być obok w chwili trudnej, reagować.
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Chorągiew Opolską ZHP z okazji zbliżającego się Betlejemskiego Światła Pokoju! Tegoroczne hasło to: Zauważ człowieka. Niech stanie się ono inspiracją do tworzenia artystycznych zdjęć, które rozświetlą naszą wyobraźnię i pokażą, że Betlejemskie Światło Pokoju jest w każdym człowieku!

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj